Specjalista ds. ubezpieczeń

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/0542
OBOWIĄZKI:
Prace biurowe, obsługa klienta, wystawianie dokumentów i umów, wykonywanie telefonów, obsługa zapytań od klientów z internetu, rozliczanie prowizji, udział w szkoleniachOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa na czas określony 3 m-ce i 26 dniMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:40-847 Katowice PRACA W DNIACH I GODZINACH:Pn-Pt 8.00-16.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Wykształcenie: min. średnie. Umiejętności: biegła obsługa komputera.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych